Коммутатор Juniper EX3200-48T
SKU
EX3200-48T
899 600,00 KZT
EAN: 10976
GPL price:
Состояние: Новое
Наличие: Доступен под заказ
Срок поставки: 25-35 дней
EX 3200, 48-port 10/100/1000BaseT (8-ports PoE) +320W AC PS
Manufacturer:
Juniper
Product ID:
EX3200-48T
Product Description:
48-port 10/100/1000BASE-T (8 PoE ports) + 320 W AC PSU
Product Type:
Layer 3 Switch
Interfaces/Ports
Total Number of Network Ports:
40
Media & Performance
Ethernet Technology:
Gigabit Ethernet
I/O Expansions
Number of Total Expansion Slots:
1
Network & Communication
Layer Supported:
3
Management & Protocols
Manageable:
Yes
Management:
  • VLAN
  • QoS
  • DHCP
  • JUNOS CLI
  • Web interface
  • NetScreen-Security Manager (NSM)
  • Proactive services support via Advanced Insight Solutions (AIS)
  • SNMP v1,2c,3
  • RMON
  • HTTP
  • HTTPS
  • SYSLOG
  • Telnet
Memory
Standard Memory:
512 MB
Memory Technology:
DRAM
Flash Memory:
1 GB
Power Description
PoE (RJ-45) Port:
Yes
Input Voltage:
110 V AC
Power Source:
Power Supply
Redundant Power Supply Supported:
Physical Characteristics
Form Factor:
Rack-mountable
Height:
1.7"
Width:
17.4"
Depth:
16.4"